Що таке акустичний войлок для авто: як і де він використовується?

Войлок 6, 12mm

Сьогодні на дорогах їздить понад 1,4 мільярда автомобілів. Отже, не дивно, що автомобільна промисловість є однією з найбільших у світі з точки зору доходів і зайнятості.

Кожен із цих транспортних засобів вимагає значної кількості ресурсів, таких як сталь, гума, пластик та алюміній. Ця сировина використовується для всього, від двигуна до штампованих плат, які керують системою бортового комп’ютера автомобіля.

Одним з матеріалів, про які часто не згадують у виробництві автомобіля, є акустичний войлок для авто.

Акустичний войлок для авто (повсть)

Автомобільна повсть – це спеціальний тип повсті, який використовується у процесі виробництва автомобілів. Правду кажучи, це дуже широке визначення, оскільки транспортні засоби можуть використовувати багато різних типів повсті.

Однак войлок для авто відрізняється від звичайного, який використовують для виготовлення валянків, одним важливим моментом – він має бути специфічним.

Виробники транспортних засобів відомі своєю надзвичайною вибірковістю щодо якості матеріалів, з яких виготовлені їхні транспортні засоби. Ось чому заводи, які працюють в автомобільній промисловості, повинні переконатися, що кожен окремий продукт, який виходить з їхньої лінії, повинен відповідати суворим стандартам.

Читайте також:

Як використовується автомобільний войлок?

Автомобільний войлок використовується в усьому автомобілі від двигуна до багажника. І його застосування відрізняється залежно від мети.

Деякий автомобільний войлок використовується як акустичний матеріал для зменшення шуму транспортного засобу. Інший автовойлок використовується як теплоізоляція, щоб уберегти частини двигуна від надмірного нагрівання.

Обшивка стелі автомобіля

Войлоком покривають стелю автомобіля, щоб приховати голий метал і електроніку.

Обшивка стелі є дуже важливою частиною будь-якого автомобіля, оскільки вона також додає і акустичних властивостей, щоб зменшити звуки поза автомобілем.

Повсть часто використовують для захисту цієї електроніки, а потім її закривають еластичною тканою тканиною, як нейлон або бавовна.

Термоізоляція

Однією з найпоширеніших проблем під час виробництва автомобіля є пошук місць, де тепло від двигуна впливає роботу та функції інших частин автомобіля.

Завдяки його термічним властивостям чудовим вирішенням цієї проблеми є автомобільний войлок.

Виробники автомобілів знаходять «гарячі точки», які потрібно ізолювати, і одним із найбільш економічно рентабельних способів зробити це – використати термоізоляцію у вигляді войлока.

Вкладиш багажника

Вкладиші багажника – це матеріал, який використовується для захисту вашого багажника від пошкоджень брудом або розливом рідини.

Вкладиші багажника мають бути недорогими, міцними та такими, що їх можна формувати, щоб відповідати різним стилям багажників.

Автомобільний войлок відповідає кожній із цих характеристик, тому закономірно знайти цей пухнастий нетканий матеріал у багатьох багажниках.

Фільтрація повітря автомобіля

Ви також знайдете повсть, яка використовується в системах фільтрації повітря в автомобілях, оскільки однією з багатьох чудових властивостей повсті є здатність фільтрувати як рідини, так і гази.

Отже, наступного разу, коли ви вдихнете чисте повітря у своєму автомобілі, ви можете подякувати автомобільному войлоку!

Дверні панелі

Двері часто наповнюють товстим повітряним войлоком, щоб додати транспортним засобам додатковий шар звукоізоляції.

Повсть дозволяє дверям зменшити шум від дороги, зберігаючи при цьому відносно невелику вагу, щоб не створювати додаткового навантаження на дверні петлі.

Гудіння, скрип і брязкіт

Навіть з усіма вищезазначеними застосуваннями войлоку в транспортних засобах, виробники автомобілів все ще використовують його як останній засіб, коли щось у машині гуде, скрипить або брязкає.

Великий перелік корисних властивостей автомобільної повсті дозволяє використовувати її в закутках і щілинах автомобілів, де можуть гойдатися дроти або хитатися кнопки.

Вибір виробника автомобільного войлоку

Вибір правильного виробника автомобільної повсті може бути складним завданням, оскільки багато виробників автовойлоку спеціалізуються лише на невеликому діапазоні щільності.

Інша проблема виникає в тому, що автомобільний войлок повинен мати дуже малу похибку структури матеріалу.

Виробникам повсті, які зазвичай зосереджуються на інших галузях промисловості, таких як одяг або фільтрація, буде важко налагодити свої промислові машини виготовляти продукцію з мінімальними варіаціями.

Бренд Supreme є провідним виробником віброізоляції та шумоізоляції авто вже більше 10 років, в тому числі і нетканого автовойлоку.

Завод-виробник має можливість виготовляти широкий спектр специфікацій авто повсті.

Незалежно від того, чи потрібен вам надзвичайно щільний вогнестійкий войлок для теплоізоляції чи товстий пухнастий для дверних панелей, різні його варіації активно використовують в автомобільній промисловості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *