Покрокове просте керівництво

ПІДГОТОВКА:

КРОК 1

Спочатку визначте зону вашого автомобіля, яку ви хочете шумоізолювати, оскільки кожна зона по-різному реагує на шумо, вібро та звукоізоляцію. Зрештою, для досягнення максимального ефекту рекомендується ізолювати весь автомобіль, але це залежить від типу, марки та моделі вашого автомобіля та кінцевих результатів, які ви очікуєте.

КРОК 2

Щоб дізнатися, як зняти панелі з салону автомобіля, пошукайте в Інтернеті інструкції щодо вашої марки та моделі автомобіля. Коли ви знімете одну з панелей зі свого автомобіля, переходьте до кроку 3.

КРОК 3

Почніть знімати внутрішнє оздоблення, а також будь-який ізоляційний матеріал заводського виробництва з панелі транспортного засобу, над якою ви вирішили працювати спочатку.

КРОК 4

Тепер настав час підготувати поверхню панелі автомобіля перед установкою шумоізоляційного матеріалу. Поверхня, на яку планується наклеїти шумоізоляційний матеріал, повинна бути попередньо чистою і сухою. Крім того, завжди працюйте в добре провітрюваному приміщенні, надягайте захисні гумові рукавички та використовуйте суху ганчірку для пилу та знежирювач під час виконання цих кроків.

*Спочатку протестуйте невелику кількість знежирювача на іншій частині автомобіля, щоб переконатися, що не виникне побічної реакції з фарбою або пластиком вашого автомобіля.

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ ТА ВІБРОІЗОЛЯЦІЯ АВТО:

КРОК 1

За допомогою рулетки визначте частину транспортного засобу та її розмір, яку ви хочете звукоізолювати. Рекомендується створити трафарет із площею поверхні такого ж розміру, яку потрібно ізолювати. Це гарантує наявність шумоізоляційного матеріалу правильного розміру.

КРОК 2

Одягнувши захисні гумові рукавички та використовуючи міцні ножиці, обріжте шумовіброізоляційний матеріал (шумку) Supreme Noise Protection до потрібної форми, щоб переконатися, що область, яку ви плануєте звукоізолювати, буде повністю покрита.

КРОК 3

Зробіть усі необхідні налаштування, обрізавши шумоізоляціюі помістивши її на відповідну частину автомобіля, яку ви ізолюєте, щоб переконатися, що звукоізоляційний матеріал повністю покриває потрібну область.

КРОК 4

Повільно видаліть антиадгезійну підкладку шумо- віброізоляційного матеріалу, щоб переконатися, що шумка правильно прикріплюється до частини автомобіля, яку ви ізолюєте, і має правильні розміри.

КРОК 5

Розрівняйте шумоізоляційний матеріал валиком, лінійкою або рукою, щоб переконатися, що не залишилося бульбашок повітря, після того як ви видалите всю клейку основу.

КРОК 6

Використовуючи валик, прокотіть по фольгованій частині шумо-вібро ізоляції, поки вона повністю не прилипне до обробленої поверхні автомобіля і під нею не буде видно текстури або малюнка.

КРОК 7

Зберіть панель автомобіля, яку ви спочатку розібрали, щоб прикрити звукоізоляційний матеріал, і обріжте будь-який залишковий матеріал. Повторіть кроки з 1 по 6, щоб звукоізолювати та віброізолювати будь-які інші частини автомобіля.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

Ретельно підготуйте віброшумоізоляційний матеріал за допомогою валика, щоб розрівняти його та запобігти корозії під ним.

КОРИСНІ ПОРАДИ:

Використовуйте теплову гармату під час роботи в холодному кліматі або в холодних умовах; використовуйте тепловий пістолет збоку паперової подушечки; Рекомендується працювати при температурі вище 15°C (59°F), щоб клейка підкладка прилипла.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

 • Вібро та шумоізоляційний матеріал призначений тільки для внутрішнього використання.
 • Вібро та шумоізоляція найкраще працює при температурі від -49°F (-45°C) до 212°F (100°C).
 • Звукоізоляція призначена тільки для одноразового використання.
 • Звукоізоляційний матеріал слід завжди використовувати на чистих сухих поверхнях.
 • Будь ласка, враховуйте всі заходи безпеки при монтажі звукоізоляційного матеріалу.

ВАМ БУДУТЬ ПОТРІБНІ ТАКІ МАТЕРІАЛИ:

 • Автомобільний шумоізоляційний матеріал
 • Надміцні ножиці, різак, лінійка та фломастер
 • Захисні рукавички (наприклад, гумові, садові або будівельні)
 • Знежирювач (наприклад, уайт-спірит)
 • Суха тканина для витирання пилу
 • Роликовий валик
 • Рулетка.

Щоб отримати додаткові інструкції та інформацію, зв’яжіться з нами за телефонами: +38 093 353 55 53, +38 068 707 72 35