Відгуки клієнтів

★★★★★ Зробили обезшумку всього салону, просто ідеально тепер, ні шумить не гримить, їде тихо моя ластівка, краса.)
★★★★★ У машині стало відчутніше тихіше. Нашими вітчизняними дорогами стало і їздити приємніше. Ну і, звісно, теплоізоляція. Це, скажу чесно, річ! Кондиціонер можна менше ганяти, в машині прохолодно, краса.
★★★★★ Лада Каліна Повний шум за винятком даху. - Торпеда перестала гриміти як раніше - шуму від дороги менше - почув музику в машині інакше
★★★★★ Зробили "тихо" в салоні Хонда. Акорд 8 якість робіт на висоті. Всім задоволений, дякую! Рекомендую шумоізоляцію Supreme Noise Protection.
★★★★★ Знешумила у хлопців свою Elantra, результатом задоволена.Якісно та швидко!!! Рекомендую, не пошкодуєте!
★★★★★ Зробив шумоізоляцію дизельного Nissan X-Trail, тепер у салоні тиша немов двигун став бензиновим) Якість роботи на найвищому рівні і що не мало важливо.
★★★★★ Зробив шумоізоляцію Хонда Акорд. Дуже задоволений результатом, особливо на трасі! Дуже дякую, буду рекомендувати друзям
★★★★★ Замовляв шумоізоляцію свого автомобіля (старий джипчик), залишився дуже задоволений тим, що зробили швидко та дуже якісно. Їзда по наших дорогах це ціла війна з шумом, тим більше не в новій машині, тому раджу - шумоізоляція автомобіля вам допоможе Успіху!