Навіщо потрібний антискрип для авто?

Antyskryp avto

Антиискрипні (прокладочні) – категорія матеріалів, призначених для повного або часткового усунення звуків, що виникають при контакті жорстких матеріалів один з одним. Як правило – це скрипи пластикових панелей, облицювання та інших елементів інтер’єру салону.

Щоб запобігти появі сторонніх шумів у салоні автомобіля застосовують матеріали для шумоізоляції авто. Антискрип – це один із основних різновидів цих матеріалів, які підходять для салону будь-якої марки та класу автомобіля. Цей матеріал використовують для боротьби з тертями пластикових панелей, що видають скрип.

По суті, як антискрип можна використовувати практично будь-який м’який матеріал. Що й роблять автолюбителі. Паралон, карпет, ущільнювачі для вікон, пластилін і т.д. і т.п. Однак це не завжди вдалі рішення. Прокладочний матеріал повинен мати необхідний мінімум характеристик:

  • Довговічність, стійкість до стирання та опір навколишньому середовищу (наприклад, паралон з часом починає руйнуватися і перестає виконувати свою функцію)
  • Зручність монтажу. Це важливо тому, що часто доводиться клеїти матеріал у важкодоступні місця або навпаки – місця, які пасажирами добре проглядаються. Не дуже приємно бачити карпет зі слідами клею або чути скрип віконного ущільнювача.
антискрип Supreme Noise Protection

Антискрип для авто

Навіть у салоні преміального автомобіля може щось заскрипіти. Звичайно при виробництві дорогих машин для внутрішнього оздоблення використовуються якісні матеріали, але час і їх не щадить.

Що вже говорити про пластику в автомобілях середнього та низького цінового діапазону?! Коли в салоні з’являється скрип, що дратує, то фахівці запропонують вам наклеїти на стики пластикових деталей спеціальну антискрипну стрічку – Маделін.

маделін стрічка

Така обробка максимальна ефективна та довговічна. Але робота ця вимагає вправності та мінімальних знань щодо влаштування інтер’єру.

Найчастіше антискрипні матеріали використовують на стиках торпеди, панелі приладів, бардачку, повітропроводах і регуляторах сидінь. Більшість шумоізоляційних майстерень використовують цей матеріал. Він з легкістю компенсує тертя, запобігає скрипам, деренчанню, стукотам та іншим неприємним для водія та пасажирів автомобіля звукам. Антискрип для авто можна придбати за прийнятною ціною. Також він дуже простий у монтажі, що дозволяє встановити його своїми руками навіть недосвідченому в цій галузі автолюбителю.

Читайте також:

Силіконовий віск проти «цвіркунів»

Що ж робити, коли проблему зі скрипом хочеться вирішити швидко та не затратно? Наприклад, ви знаєте, що взимку у вас починає скрипіти стик торпеди та лобового скла.

Між іншим, багато хто стверджує, що в цьому місці навіть поролоновий антискрип узимку не допомагає, нібито на морозі він дубіє і перестає виконувати свою функцію. Впевнені, що це дуже індивідуально та залежить від марки автомобіля.

Отже, якщо скрипить у цьому місці, або на стику магнітоли з торпедою, або в районі облицювання стійок дверей, то може допомогти силіконовий віск. Використовувати віск як антискрип – порада не нова. Майже будь-який водій у багажнику має такий флакон зі спреєм. Що може бути простіше: розбризкав трохи і порядок.

Ось лише звичайний віск залишає жирні плями. Якщо такий склад потрапить на світлу оббивку стелі салону або крісел, то позбавитися бруду буде неможливо. Та й на пластику середньостатистичний віск залишає неприємні жирні розводи. Отримати всі ці «радості» замість скрипу навряд чи когось потішить.

За матеріалами сайту shumoizolyatsiya.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *